Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Resource Manager ve Benzer Konular Problemi

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

istikrar

Yeni kullanıcı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://localhost.com
Arkadaşlar merhaba
Hazırlık aşamasında olan sitemde bazı yapılar deniyorum bu yapılardan bir tanesi de Resource Manager eklentisidir, forum bölümünde "Benzer Konular" eklentisi kullandım böylece aynı konunun bir nebze açılmasını engelledim fakat aynı işlemi Resource Manager yani kaynaklar bölümünde yapamıyorum, mevcut benzer konular eklentisini kaynaklar bölümünde çalıştırabilirmiyim veya bu sorunu kaynaklar bölümünde engellemenin bir yolu veya eklentisi var mı?

şimdiden cevaplarınız için teşekür ederim.

Çözüldü Resource Manager ve Benzer Konular Problemi

Merhaba,
Benze konular adı üstünde sadece konular kapsamaktadır. En son bildiğim kadarı ilede böyle bir eklenti ne yazık ki yok.
Merhaba,
Benze konular adı üstünde sadece konular kapsamaktadır. En son bildiğim kadarı ilede böyle bir eklenti ne yazık ki yok.

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.