Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Resim upload sorunu,

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

Garfield

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://www.hayvanlar.com.tr/
Mobilde görsel yükle butonuna tıkladığım zaman tarayıcıdan atıyor, ios 15. Gerçi android tede aynı sorun var sanırım.

Eklenti yazarı bu konuda destek vermiyor.

Mobilde kullanıcıların konulara rahatça resim yüklemesi benim için önemli, ne yapmam lazım bilmiyorum ?

Ekli dosyalar

• 7D69DB1F-D077-48CD-AE04-F2C8E8713DCF.png
    7D69DB1F-D077-48CD-AE04-F2C8E8713DCF.png
    593.9 KB · Görüntüleme: 16
Sorun eklenti yada sunucunda değil.
chevretonun kendisinde safariden atma buğu var.
rapor konusu destek sitesinde var.

Lisanslı kullanıcıyım aynı sorun bendede var.

Çözüm üretmediler sanırım, yalnız chevreto destekli farklı bir eklenti kullanmıstım daha önce onda böyle bir sorun yoktu. 2.1 e kadar destekliyor maalesef

Çözüm üretmediler sanırım, yalnız chevreto destekli farklı bir eklenti kullanmıstım daha önce onda böyle bir sorun yoktu. 2.1 e kadar destekliyor maalesef
chevereto yazılımı son zamanlarda çok sık güncelleme aldı.
güncelleme aldığında uzaktan resim yükleme tetikleme pup.js değişiyor.

esk sürüm pup.js dosyasını son sürümün içine koyarak dene güvenlik açığı oluşur mu
o kismi bilemiyorum.

chevereto yazılımı son zamanlarda çok sık güncelleme aldı.
güncelleme aldığında uzaktan resim yükleme tetikleme pup.js değişiyor.

esk sürüm pup.js dosyasını son sürümün içine koyarak dene güvenlik açığı oluşur mu
o kismi bilemiyorum.

2021-12-31'de Chevereto-Free'yi sürdürmeyi bırakacağımızı ve bunun için daha fazla sürüm üretmeyeceğimizi bildirdiğimiz için çok üzgünüz .

Bunu yaptığımız için çok üzgünüz, ancak 2 kişilik küçük bir ekip olduğumuzu ve bu baskıyı artık hediye edemeyiz. Biz şimdi bizim de durdum ödenen baskısında , Desteğiniz için teşekkürler .

Yazılımımızı kullandığınız için çok teşekkürler! Umarım deneyimden keyif almışsınızdır.

ücretli sürüme gecsem bizim sorunda cozulur mu acaba :/ sizdede sorun devam ediyor mu hocam?

Sorun bizde de devam ediyor. Ücretli sürümde günceller çok hızlı geliyor.
şuan yoğun olarak güvenlik yamaları geliyor.

ücretsiz sürümde güncellemeler çok sık değil.

Ben de Sota Sota gibi lisanslı kullanıcıyım. Gerek iş yoğunluğundan gerek de aynı host üzerinden başka bir resim uygulaması kullandığım için eskisi gibi güncel sürümleri takip edemiyödüm.

Az önce baktım benim sürüm epey eski kalmış :D V3.14.0

Benim Apple IOS 15 Safari kullanıcıları da benzer sorunlardan şikayetçi. Safari da “Resim yükle” butonuna tıklayınca Safari taracıyısı kendisini kapatıyor.

Bildiğim ve takip edebildiğim kadarıyla sorun Safari tarayıcısından kaynaklanıyor. İOS okulda Chrome kullananlarda ve Android kullanıcılarında bu sorun yaşanmıyor.

Sota Sota kardeşim sende durum nedir ? Hangi sürümdesin ve hangi tip kullanıcılar bu tarayıcı kapanma sorununu yaşıyor ?

Ben de Sota Sota gibi lisanslı kullanıcıyım. Gerek iş yoğunluğundan gerek de aynı host üzerinden başka bir resim uygulaması kullandığım için eskisi gibi güncel sürümleri takip edemiyödüm.

Az önce baktım benim sürüm epey eski kalmış :D V3.14.0

Benim Apple IOS 15 Safari kullanıcıları da benzer sorunlardan şikayetçi. Safari da “Resim yükle” butonuna tıklayınca Safari taracıyısı kendisini kapatıyor.

Bildiğim ve takip edebildiğim kadarıyla sorun Safari tarayıcısından kaynaklanıyor. İOS okulda Chrome kullananlarda ve Android kullanıcılarında bu sorun yaşanmıyor.

Sota Sota kardeşim sende durum nedir ? Hangi sürümdesin ve hangi tip kullanıcılar bu tarayıcı kapanma sorununu yaşıyor ?
Hocam sürüm 3.20.11 bu sürümde sorun var. Toplu resim eklenyince sadece 1 adet resim url veriyor.
Destek sitesinde yama dosyaları paylaşıldı yer değişimi yapınca sorun giderildi.
Gelecek güncellemede bu sorunu çözülecek

İOS Safari kullanıcıları bendede sorun yaşıyor tarayıcı kapanması yaşanıyor.
Analitikten verilerine baktığımda forumun çok büyük kesmi %70 İOS kullanıcısı o_O

İOS Safari kullanıcıları bendede sorun yaşıyor tarayıcı kapanması yaşanıyor.
Analitikten verilerine baktığımda forumun çok büyük kesmi %70 İOS kullanıcısı o_O
O zaman son sürümde de safari sorunu devam ediyor diyebilir miyiz Sota Sota kardeşim ?

Mecbur kalmazsam Son sürüme güncellemek istemiyorum. Aynı domainde başka bir resim uygulaması daha var. Son sürüme geçersem diğer resim uygulamasını başka bir domaine taşımam gerekiyor da :D

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.