Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Reklam Kodlarının Site Puanını Etkilemesi İçin

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

'Berk

ilimlermeclisi.com.tr
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://www.ilimlermeclisi.com.tr/
Sitede Bir Performans testi yapıyordum.Normalde Reklamlar VDS Ücreti çıksın diye açıyordum.Bir kapatıp test etmek istedim. Performans 70 den 92 .Erişebilirlik 80 den 93 gibi yüksek artış oldu.Reklamların bu sayıları engellememesi için ne yapabiliriz ?

1.PNG

Evet burda garip bir olay var bizde reklamlara açtığımız ile açmadığımız dünyada çok fark ediyor.

Evet burda garip bir olay var bizde reklamlara açtığımız ile açmadığımız dünyada çok fark ediyor.

Reklamsız son durum böyle.En Son Ayarlarını çektim

1111111111111111111.png

Bunun net bir çözümü ok arkadaşlar, google işleri işte :)

Çözüm
Aslında bir çözümü var. Reklam geciktirici...

Kullanıcı sayfayı hareket ettirince veya sayfaya tıklayınca reklamlar etkinleşiyor. Yani google speed sayfayı analiz ederken reklamları görmüyor. Bir seneden fazladır kullanıyorum bir zararını görmedim ve google'dan herhangi bir uyarı almadım. Mobil Sayfa hızım reklamlarla 90 civarında masaüstünde 100e yakın.

Kullanıcı sayfayı hareket ettirince veya sayfaya tıklayınca reklamlar etkinleşiyor. Yani google speed sayfayı analiz ederken reklamları görmüyor. Bir seneden fazladır kullanıyorum bir zararını görmedim ve google'dan herhangi bir uyarı almadım. Mobil Sayfa hızım reklamlarla 90 civarında masaüstünde 100e yakın.
Bunu nasıl yapıyoruz üstadım :)

Hangi reklam geciktiriciyi kullanıyorsunuz

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.