Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Rank tasarımı için bakar mısınız?

kamal12

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
Screenshot_2.png bu sekilde rank duzenini nasil kururuum kendim koydugum bunun gibi olmuyor . lutfet css ni kim iyi biliyosa yardim etsin. Screenshot_3.png @netr0n @Ugur @LaDezs eTiKeT™ eTiKeT™ yardimlarinizi bekliyorum formumda 2 tane sorun yasiyorum. onlardan 1de bu

Hayır site linkini ve demo kullanıcı buraya ekleyin. Admin şifresi istemedim ben ;)
kardes demo kullaniciyla admin in farki ne 2sde ayni

Hayır site linkini ve demo kullanıcı buraya ekleyin. Admin şifresi istemedim ben ;)
gire bildinmi siteye kardes

Meselela bir kullanıcı oluşturun adı : Demo Şifresi : demo olsun hepsi bu. Sadece forumda sıran bir kullanıcı olsun yeter...
abim bildimde sana 2 sey dedim hem rank hemde eklentiye bak forumda statistik eklentisi aktiv ama calismiyo bide ona bak userle bakamazsin ona

Meselela bir kullanıcı oluşturun adı : Demo Şifresi : demo olsun hepsi bu. Sadece forumda sıran bir kullanıcı olsun yeter...
kusura bakma abim senide yoruyom xenforoda yeniyim 1 haftaya site kurdum. yvas yavas ogreniyom bende

ABİ BAKİYOSUN DİMİ

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.