Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Rank Sistemine Forumdan Rank Eklemek

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

aleov

xFanatik
Kullanıcı
Bu kısımda örneğin kırmızı rankı seçtiğimde işlemiyor normal kullanıcı başlığı çıkıyor, ben ise kullanıcı başlığına mevcut ranklardan eklemek istiyorum, XenForo Türkçe Destek, XenForo Eklenti ve Tema Topluluğu daki rankları biliyorum ama istediğim şey bu değil sadece paneldeki ranklardan birini kullanıcı başlığına eklemek istiyorum bu mümkün mü?

Ekli dosyalar

• ranks.png
    ranks.png
    30 KB · Görüntüleme: 15
  • rank.png
    rank.png
    1.5 KB · Görüntüleme: 3
Bu kısımda örneğin kırmızı rankı seçtiğimde işlemiyor normal kullanıcı başlığı çıkıyor, ben ise kullanıcı başlığına mevcut ranklardan eklemek istiyorum, XenForo Türkçe Destek, XenForo Eklenti ve Tema Topluluğu daki rankları biliyorum ama istediğim şey bu değil sadece paneldeki ranklardan birini kullanıcı başlığına eklemek istiyorum bu mümkün mü?
Bunu ne yazık ki ilave bir LESS ile yapabilirisiniz.
Örnek
Kod:
.message-userTitle {
    background-color: #a5cae4;
    border-radius: 2px;
    color: #338fcc;
    }

Tam da şimdi buldum hocam; şu mesajı okuyarak;

Şöyle çözdüm,
Kullanıcı ranks metni yazan yere istediğim şeyi yazdım mevcut ranklardan birini seçtim oldu şimdi sıra kullanıcı başlığını geçersiz kılmada

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.