Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Rank istifi

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Muhammed

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://localhost
Merhaba ben xenforoda Rank istifi kapattım terfi sistemindeki Ranklar üst üste olmasın diye fakat ikincil rankların görünmesini istiyorum bu mümkünmüdür?

Localhostta kurduğum için link verme şansım yok

Çözüldü Rank istifi

Merhabalar,
Teknik olarak işleyiş banner değil de yetki önceliğidir. Örneğin eğer 2. grup banner görünsün derseniz o zama n2. grup yetkileri baskın yetki, izinler olacaktır ;). Bunun için ise kullanıcı grup ayarlarına bulunan görünüm önceliği alanından öncelik sırasını belirlemelisiniz.

Eğer 1. grup 0 ve 2. Grup 1 değeri girilir ise 2. Grup yetkileri baskın olacak 1. grup yetkileri, izinleri, banner görmezden gelinecektir.
Merhabalar,
Teknik olarak işleyiş banner değil de yetki önceliğidir. Örneğin eğer 2. grup banner görünsün derseniz o zama n2. grup yetkileri baskın yetki, izinler olacaktır ;). Bunun için ise kullanıcı grup ayarlarına bulunan görünüm önceliği alanından öncelik sırasını belirlemelisiniz.

Eğer 1. grup 0 ve 2. Grup 1 değeri girilir ise 2. Grup yetkileri baskın olacak 1. grup yetkileri, izinleri, banner görmezden gelinecektir.

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.