Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Rank Görsel Sorunu

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

dejavu

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar rank görsel yüklüyorum 3 tanesi görünüyor diğerleri görünmüyor kodlamalarımda doğru şekilde olduğunu düşünüyorum bu işin ehli olan kişiler kontrol edip konuma yanıt verebilirse sevinirim. Mesela 4 tane ekli görsel var 3ü görünüyor 1 tanesi görünmüyor bütün uzantı yolları isim kodlamaları doğru şekilde yazıldı. Sizce neyden kaynaklanıyor olabilir? Screenshot

Moderatör tarafında düzenlendi:

Çözüldü Rank Görsel Sorunu

Bilgi sahibi olan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi bu konuyla 3 gündür uğraşıyorum xenforo yeni yeni alışıyorum tam olarak ta bilmiyorum

eTiKeT™ eTiKeT™ Çok pardon görsellerle ilgili 2 den fazla sorun yaşadığım için konuları karıştırdım kusura bakmayın. Bu konudaki sorunum şu şekilde mesela ben bu görselde attığım gibi 3 tane daha görsel yükledim mevcut görsellerle aynı kodlarda barınıyor fakat 3den fazla yetki görselini göstermiyor sorunum tam olarak bu

Admin panelde dejavu kullanıcısını bulun ve bana görselde olduğu bir ekran görüntüsü alıp ekler misiniz.

Screenshot_2020-10-14 Kullanıcıyı düzenle eTiKeT™ XenGenTr XF 2 1 5 Test Forum - Yönetici kont...png

Buyrun bu admin panel görüntüsü

1602699059668.png

Buda forum görüntüsü

1602699085783.png

4 tane rank görseli extra.lesse kayıtlı 3ü gözüküyor 1 tanesi görünmüyor yani mod olan
Buda extra.less görüntüsü

1602699112034.png

kırmızı alan çalışmayan rank görseli, yeşil alan çalışan rank görseli ikisininde kodları aynı anlamadım

Resimlerini lütfen konuya yükleyiniz aksi durumda erişmek sorun oluyor ve zamanla siliniyor,şu an ekledim ben.

Konumuza dönecek olur isek,alttaki resimde görüldüğü üzre bu kullanıcı 36 adet kullanıcı grubuna dahil edilmiş ve ranks,banner doğal olarak o 3 guruba ait olanlar görünüyor,

'1602699059668_png (PNG resmi, 1068 × 745 piksel)' - xenforo_gen_tr.png

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.