Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Profile Tarih oluşturan Siyah Yazısı

KiraAmora61

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba, Katılım, Son görülme Şunu yazısı Beyaz nasıl yapabilirim. siyah yazısı göremiyor.
1697559192907.png 1697559234161.png

Nasıl yapılır ? Profile Tarih oluşturan Siyah Yazısı

Temadan temaya farklılık gösterir mi bilmiyorum ama çözüm şu şekilde
Admin paneli>Görünüm Ve Diller>Tema Özelikleri>Temel Renkler

bvth98z.png

1 İle işaretlediğim yani Metin rengi ayarı sizin paylaştığınız ekran görüntüsündeki siyah renkli yazı renginin ayarlar

2 İle işaretlediğim yani Önemsiz Metin Rengi ayarı ise sönük gri renginde olan metinin rengini ayarlar.
Belirttiğiniz alan banner alanıdır, banner tasarımınızın ile bu düzenlemeyi yapmalısınız.

bvth98z.png

1 İle işaretlediğim yani Metin rengi ayarı sizin paylaştığınız ekran görüntüsündeki siyah renkli yazı renginin ayarlar

2 İle işaretlediğim yani Önemsiz Metin Rengi ayarı ise sönük gri renginde olan metinin rengini ayarlar.

Çözüm

bvth98z.png

Çooook teşekkür ederim. yha yol gösterdiğini <3

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.