Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Profile müzik koymak?

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

yusufemir

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
Araştırdım tüm eklentiler paralı ve dolar kurundan olduğu için çok yüksek fiyatlara geliyor. Bende ücretsiz kod ile vs. ftp ile yüklenerek vs. müzikler yapılamazmı ? Profilde bir youtube link ufak müzik için bağlantı olmasını isterdim ? ÜCRETSİZ*?

id ni profilemusic olarak adlandırdı iseniz fields.muzikprofile olan kısımda muzikprofile yazısını değiştirerek profilemusic olaraq kaydedin.

Müzik olmadan gözükmez. Kullanıcı özel alanını makalede gösterdiği gibi profil bilgilerine yerleştirdi iseniz profilinizden bilgilere girerek ismini vermiş olduğunuz alana youtube müzik seçerek son kısım ID olanı yapıştıracak ve kaydedeceksiniz.

member_view şablonunda
Kod:
<xf:macro template="member_macros" name="member_stat_pairs"
                                arg-user="{$user}"
                                arg-context="profile" />
bu kodu aratarak bu kodun hemen altınamı attınız ?

tam olarak o kod yok ancak macro template ile başlayanın arg- xxxx ile biten hatta durun ss atayım şunun altına attım Screenshot_18.png

member_macros aratın ve sonuncu kapanış "/> , </div> ve b." gibi bitişlerin altına ekleyin.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.