Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Profildeki Rakkam

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

htsumer

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Profil özet görünümdeki bu sayıya neyin neden olduğunu anlayamadım.

1589838607876.png

merhabalar htsumer htsumer

Profil ek alanlarından olan Konum ile alakalı gibi geldi bana konum ekleyenlerde rakamsal değer cıkıyor o alanda yapmış olduğunuz düzenlemeleri bi gözden geçiriniz. Çünkü nokta felan var konum yazmayanlarda.

biraz daha incelediğimde Üyelerin yaşlarındaki rakamı orada gösterdiğini farkettim

1589839199067.png 1589839224336.png

Tamam hocam yaşı ile ilgiliymiş. Yaş kısmındaki "Yaş" metnini nokta yazmışım şimdi onu arıyorum. Sağolasınız..

Nokta burda:

<span role="presentation" aria-hidden="true">·</span>

K.Bakma Uğur hocam, o kodu nerden buluruz..Türkçe çevirilerde arıyorum.

Analdım da, ben Onu php kodunda değilde, TR kısmından değiştirmek istiyorum middot değişkenine ait TR olarak değiştirmek istedim Olamzsa onu Siler, Yaş kelimesi yazarım ama orjinalini bozmak istemyiroum

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.