Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Profil fotoğrafı yükleyemiyorum

Kazuya

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://joxarea.com/
Dosya boyutu 2 mb olan bir resim yüklediğimde bile aşağıdaki hatayı alıyorum en az bi 10 15 tane profil fotoğrafı denemişimdir. Bugün sitenin yedeğini kurduktan sonra başıma geldi Resim Eklerken Hata Alıyorum bu konudaki olası çözümlerede baktım fakat düzelmedi. Yardımlarınızı bekliyorum. Screenshot_1.png

Aadminpc >> Kurulumlar >> XF Seçenekleri >> Mesajlara dosya ekleme seçenekleri >> En fazla eklenti dosya boyutu >> Alanını resimleyerek eklermisiniz buraya.

eTiKeT™ eTiKeT™, tabikii... bu arada düzelsin diye ayarlarla oynamış olabilirim doğrusunu söylersiniz..
Screenshot_2.png
Screenshot_3.png

Ekli dosyalar

• Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    66.9 KB · Görüntüleme: 7
Ayrıca bu hatadan sonra eklentide yükleyemiyorum hepsi bu profil fotoğrafı yüzünden kaynaklanıyor sanırım
Screenshot_4.png

Sunucu yöneticinize baş vurun,sorun tamami ile sunucu optimizeleri ile alakalıdır.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.