Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Profil alanındaki kullanıcı başlık sorunu

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

mkucuksari

Destek Ekibi
Yönetici
Destek ekibi
SMS onaylı
Öncelikle günaydın ve iyi haftalar arkadaşlar.

Forumda üye arkadaşlar şöyle bir sorunu fark ettim, beni uyardılar. Sorunumuz :

Eğer kullanıcının profil alanındaki "Özel başlık" bölümünde bir şey var ise bu profil sayfasında yer alan "Kullanıcı Başlık" ifadesini ezerek yerine geçiyor.

Ozel Baslık.jpg

Belli bu normal bir durum ama buna engel olmak mümkün mü acaba ?

Şimdiden teşekkürler.

Olayı çözdüm arkadaşlar. Belki ileride başkasının da işine yarar diye burada da özet olarak paylaşayım.

- Ben de sorun olan profil alanı "Özel başlık" diye geçiyor. Bu alan normalde default olarak kullanıcılara kapalı bir profil alanı.
- Sebebi de burada bir mesaj var ise kullanıcıyı mesaj profil alanında "Üye sınıfı" yerine çıkıyor olması.
- Kısaca bu özel durumlar için yönetim tarafından kullanılması gereken bir alan olarak algıladım.
- Bendeki sorun ise tamamen SMF geçişten kaynaklı. Bu alanları AP üzerinden silerek sorunu çözmüş oldum

Ekli dosyalar

• Ozel baslik.jpg
    Ozel baslik.jpg
    83.5 KB · Görüntüleme: 46
Olayı çözdüm arkadaşlar. Belki ileride başkasının da işine yarar diye burada da özet olarak paylaşayım.

- Ben de sorun olan profil alanı "Özel başlık" diye geçiyor. Bu alan normalde default olarak kullanıcılara kapalı bir profil alanı.
- Sebebi de burada bir mesaj var ise kullanıcıyı mesaj profil alanında "Üye sınıfı" yerine çıkıyor olması.
- Kısaca bu özel durumlar için yönetim tarafından kullanılması gereken bir alan olarak algıladım.
- Bendeki sorun ise tamamen SMF geçişten kaynaklı. Bu alanları AP üzerinden silerek sorunu çözmüş oldum
güzel bilgi.. bu özel başlığın kelimeleri kısa bunu artırmanın yolunu biliyormusun uzun yazı yazmak için bana gerekli . yazı kaydırmak için . malum html kodların kendisi zaten uzun içinede tec girince kelime sığmıyor

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.