Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Postpit yazı rengi değiştirme?

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Garfield

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://www.maxiforum.net
maxiforum.net mobil isimli tema için ss de yer alan postpit kullanıcı bilgilernin rengi beyaz oldugu ıcın zemın rengı ıle cakısıp okunmuyor, ılgılı alanın yazı rengını nereden sıyah yapabılırım? tema özellıklerı-mesajlar sutununda denedım ama olmadı.

Ekli dosyalar

• asdasd.JPG
    asdasd.JPG
    27.5 KB · Görüntüleme: 29
Admincp->Görünüm ve diller->Tema özellikleri-> XenGenTr Ultimate Postbit Ayarlari->Dikey postbit user extra metin rengi alanından rengini değiştirebilirsiniz. Ek olarak o alandan dilediğiniz renk değişikliklerini yapabilirsiniz.

Admincp->Görünüm ve diller->Tema özellikleri-> XenGenTr Ultimate Postbit Ayarlari->Dikey postbit user extra metin rengi alanından rengini değiştirebilirsiniz. Ek olarak o alandan dilediğiniz renk değişikliklerini yapabilirsiniz.

bu benımde aklıma geldı ama ben yapmak ıstedıgım değişiklik sadece mobil tema diye adlandırdıgım temada gecerlı olsun ıstıyorum, sizin dediğiniz alandan yaparsam bu benım ana temamıda etkılemez mı? bunun ıcın konu acma geregı duydum. kendımce.

bu benımde aklıma geldı ama ben yapmak ıstedıgım değişiklik sadece mobil tema diye adlandırdıgım temada gecerlı olsun ıstıyorum, sizin dediğiniz alandan yaparsam bu benım ana temamıda etkılemez mı? bunun ıcın konu acma geregı duydum. kendımce.

Yok Garfield.

Sen mobil dediğin temanın özelliklerinden yaparsan, sadece o tema da işlem görür. Her tema da farklı renkler verebilirsin sıkıntı olmaz.

Yok Garfield.

Sen mobil dediğin temanın özelliklerinden yaparsan, sadece o tema da işlem görür. Her tema da farklı renkler verebilirsin sıkıntı olmaz.

Nasıl atlamısım boyle birseyı kendıme sasırdım, bu xf gercekten cok farklı bir yazılım adamlar bunu ınsa ederken 10 değil 50 yıl sonrasını hesaplamıslar sankı. tsk ederım.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.