Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Postbit v2 nasil aktif edilir

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

GENTLEM4N

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba Arkadaslar,

bir Konuda Sorum var. Sitede bircok Konuyu ekledim, ve halletmeyi denedim. Ancak bu Postbit konusunda takili kaldim.

indirdim ve ekledim, düzenlemeleri yaptim etkinlestirdim. Ancak ne yaparsam yapiyim, konudaki gibi görünmüyor, yani hic bir sekilde degismiyor hep ayni duruyor..

Konudaki gibi Mesajlar, Konular bölümünde kutular arkaplan vs yok.

Ve merak etdigim bir Konu daha var, bu Postbit rengini Kullanici Rankina göre ayarliyabiliyormuyuz?

Örnek Normal Üyelerde Postbit Tasarimi Kahve Rengindeyken, Adminlerdeki Postbit Renkleri kirmizi, yada Gold Üyelerde Altin rengi gibi.

Yani Rankin yani sira, tüm Postbit Tasariminida Ranka uygun hale getirebiliyormuyuz?.

Diger merak etdigim Konuda aslinda bunun ile alakali yani Ranklar ile, Bircok Rank aliniyor, örnek buradada öyle.

Benim düsündügüm ve yapmak istedigim söyle birsey var, vbulletinde nasil mesaja bagli rank degisiyordu, örnek yeni üyeyse acemi diye rank aliyordu, kullanici rankinin altina. Ve mesaj yazdikca belli limitleri gectikce, o "acemi" ranki degisiyordu, "Usta" Ranki falan aliyordu. Bunun icin eklenti varmidir, yada xenforoda böyle birsey varmi. Ama bu bahs etdigim Olay sadece belli kullanici gruplari icin, yani Normal Üyeler ve Ücretli Üyeler icin gelecek olan rank sistemi.

Eger bir Kullanici Normal Üyelikten Moderatörlüge geciyorsa yada baska bir Yetkiye, ozaman alacagi tek rank Moderatör Ranki, Acemi, Usta tarzi ranklar kaybolucak.

Görünüm ve diller kısmında > Şablon değişikliği kısmında değişiklik yapığına dair kontrol edebilirmisiniz.

Özel tema kullanıyorsunuz ve o tema da zaten özel bir postbit var. Bilgisayar başına geçtiğimde size yazacağım detaylı

farklı temalarda aktif oluyor ama mesaj alanı genişliğini artırmama rağmen çok dar bir postbit alanı var burayı nasıl genişletebilirim

1586110153154.png

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.