Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Postbit için ikon ekleme hk.

ClayXv

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba,

Resmi xenforo.com adresinde eklentisini buldum ancak eklenti yardımı olmadan, sadece kodlar ile postbit kısmına nasıl ikon ekleyebiliriz.

Örnek olara;

1631277095797.png

Katılım yanında bir ikon olacak, mesaj içinde aynı şekilde. Bunu eklentisiz nasıl yapabilirim. Daha iyi anlamanız için;

1631277138670.png

Ultimate postbit eklentisinde bu özellik var zaten.

extra.less şablonuna girebilirsiniz.

Less:
.message-userExtras {
    .pairs.pairs--justified {
        background-color: #ebecec;
        margin-top: 2px;
        padding: 2px 2px;
        line-height: 20px;
        >dd {
            padding: 3px 0px;
        }
    }
}

Varda beraber yok.Yani ya simge ya yazı seçmek mecburiyetindesini ben buradaki gibi mesajlar yazısının önüne ikon eklemek istiyorum

Varda beraber yok.Yani ya simge ya yazı seçmek mecburiyetindesini ben buradaki gibi mesajlar yazısının önüne ikon eklemek istiyorum

Bunun için özel olarak kendinizin düzenlemesi lazım. Eklentiyi kaldırıp buradaki anlatım gibi sizde kendinize göre iconlar ekleyebilirsiniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.