Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Postbit arkaplan bg

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

itskemalyzzle

Kullanıcı
Kullanıcı
Hepinize Merhaba Dostlarım Uzatmadan Desteğiniz İçin Konuma Geçeyim Arkadaşlar Şimdi Ben Bu Kırmızı Ola ARkaplanı Değiştirmek İstiyorum Ama Nasıl Değiştiricem Bilmiyrum Baya Araştırdım Bualamadım İşte Yabancı Forum olsun Türk Forumu Olsun Bulamadım Sizin Bana Yardım Edebeilceğinizi Dğüşündm :)

V36ZGR.png

şu kullanıcı adı ile adminstrator staff member yazan yerin arkaplanı yani kırmızı olan yeri nasıl değiştiricem yardım ederseniz sevinirim :)

Çözüldü Postbit arkaplan bg

Admincp->Görünüm ve diller->Tasarım Özellikleri->Mesaj Düzeni alanına gelerek User Info Block sekmesindeki arka plan ve resim alanlarını düzenleyebilirsiniz.

Örnek resim:

netr0nxenforoprofillduzeni.jpg
Admincp->Görünüm ve diller->Tasarım Özellikleri->Mesaj Düzeni alanına gelerek User Info Block sekmesindeki arka plan ve resim alanlarını düzenleyebilirsiniz.

Örnek resim:

netr0nxenforoprofillduzeni.jpg

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.