Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü posbit kul.detay gösterme,,yardım

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

persius35

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar kullanıcı posbit kısmında örnekteki gibi katılım tarihi,mesaj sayısı,kul rankı vb şeyleri nasıl gösteririm ,,bunu yapamadım

Screenshot_3.jpg

Hocam ben sadece katılım tarihi ve mesaj sayısını eklemek istiyorum bu dediklerinizi yaptım ama bunlar olmadı ,,nasıl yaparız ?

Hocam ben sadece katılım tarihi ve mesaj sayısını eklemek istiyorum bu dediklerinizi yaptım ama bunlar olmadı ,,nasıl yaparız ?
Admincp >> Görünüm ve diller >>Temalarınız >> Gösterim yapılacak olan tema >> Mesajlar >> mesaj alanı kullanıcı bilgileri kısmından kayıt tarihi tikine onay verin

Aynı zamanda mesaj sayısına da tik koyun kullandığınız tema üzerinde değişiklik yaptığınıza dikkat edin.

Admincp >> Görünüm ve diller >>Temalarınız >> Gösterim yapılacak olan tema >> Mesajlar >> mesaj alanı kullanıcı bilgileri kısmından kayıt tarihi tikine onay verin
teşekkür ederim oldu ama bu sefer de yazı olay detay çıkmadı sadece simgler var son olarak bunada yardımcı olmanızı rica ediyorum :(
Screenshot_3.jpg

Sanırsam bu sitede post bit eklentisi aktif değil aktifse de eklenti ayarlarına bakın ikon kaldırma vs var mı eklentiyi daha önce kurmadım bilmiyorum

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.