Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

plesk yedekten siteyi geri yükleyemiyorum

xStana

Yeni kullanıcı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://www.eclipsedevelopers.com
Selamlar hocalarım,
bir kaç gün önce yaşadığımız bir güvenlik sorunu nedeni ile başka bir hostinge taşıma amacı ile plesk panel hostingden yedek alıp hostingi silmiştik (hosting bizim vds sunucumuzdaydı)
Bu işlerden pek anlamadığım için yardım eden arkadaşıma da ulaşamadığımdan dolayı 3 gündür sabah akşam uğraşmama rağmen bir türlü tekrar hayata döndüremedim şu anda sadece elimde plesk panelden alınmış bir backup ve sitenin database'i var.
Yardımcı olabilecek varsa çok memnun olurum çünkü aylarca kendi emeğimle uğraşıp tonla makale yazdığım forum siteme erişim sağlayamıyorum ve bu morelimi çok bozuyor
Karşılığında 1 yıllık istediğiniz .com .net vs vs domaini yahut 1 yıllık 4 cpu 16 ram vds verebilirim eğer yardımcı olacak varsa çokça müteşekkir olurum şimdiden sonsuz teşekkür ederim​

Merhabalar Bana Özelden Bilgilerinizi atın yardımcı olalım size. İnş. Mevcut Yedeğiniz Full Durumdadir (SQL+FTP)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.