Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

php version

KansızKurt

xFanatik
Kullanıcı
Selamlar xenforo 2.0.12 version'da php sürümün'de düzeltmeler olmuş heralde,

Bende default [ PHP 5.6 (ea-php56) ] sürümün'den hostumun max php sürümü olan PHP 7.2 (ea-php72) 'e geçtim fakat şöyle bir hata/uyarı verdi. Sorun nedir?

5505

Php 7.2 ye geçmemişsiniz bu bir ikincisi o uyarı değil bilgilendirme. Php versiyonunuzun gereklilikleri karşıladığı ancak ileride daha üst bir php versiyonu lazım olacağı konusunda bilgi o. Problem yok yani.

Php 7.2 ye geçmemişsiniz bu bir ikincisi o uyarı değil bilgilendirme. Php versiyonunuzun gereklilikleri karşıladığı ancak ileride daha üst bir php versiyonu lazım olacağı konusunda bilgi o. Problem yok yani.
Kusra Bakmayın, Normalde Geçmiştim Fakat Sonra'dan Geçmemişim, Aynı Uyarıyı Verince Konu Açtım, Şimdi Geçtim Fakat Resim'deki bazı Fonksiyonları neden no olarak gösteriyor?

5506

exif support: no
Suhosin enabled: no
ımagich support: no bunların no olması kötü birşey mi?

Host tarafından kapatılan fonksiyonlar onlar. Elbette şu an için size bir olumsuzluk doğuracak bir durum değil.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.