Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? PHP ile ayrı bir sayfa nasıl yapılır?

psirograpth

Yeni kullanıcı
Kullanıcı
Selamlar, öncelikle konuyla alakalı bir çok araştırma yaptım, 1. sürüme ait bir makaledeki işlemleri uyguladım ancak başarılı bir dönüt alamadım, kategoriler kısmından yeni sayfa oluşturuyorum ancak sayfamın içeriğini nasıl düzenleyeceğim, 1. sürümle 2. sürüm arasında belirli bir fark var sanırım, library klasöründen mi kendi dosyalarımı kullanmalı ve PhpCallback lerimi tanımlamalıyım? Yardımlarınıza ihtiyacım var.

Çok sık olmamakla birlikte bu tür sorular geliyor. Yani Php bilen birinin xenforo'a direkt bir şeyler yapması söz konusu değil. XenForo hakkında xenforo dökümanlarına bakarak xenforo'un yapısına göre php kodu yazmak durumundasınız. Bu da iyi bir xenforo bilgisi gerektirir. Bunu da ancak buradan Getting started - XenForo 2.0 Documentation bakarak öğrenebilirsiniz. direkt kaynak burasıdır.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.