Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Paywant Ödeme sisteminde kaynaklı Herhalde

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

ramooo19

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
bu hatanın sebebi nedir Satın almaya çalışıyorlar bu hata yüzünden sanırım işlem tamamlanmıyor!

Adsız.png

çözümü nedir ??

Çözüldü Paywant Ödeme sisteminde kaynaklı Herhalde

teşekkür ederiz de fakat yapılan değişikler silinirmi yeniden ayarlamak gerekecekmi ??
Merhabalar,

Log kontrol ediyorsunuz anladığım kadarıyla, callback adresine boş istek atılırsa logda hata oluşacaktır. Onun dışında bir problem yaşıyorsanız lütfen skype'dan "paywant" hesabını ekleyiniz ve direk teknik destek talep ediniz.
Eklentinin destek konusunda yardım isterseniz kodlayıcı çözüm üretecektir;

Ek olarak evet bir hata var ise satın alma işlemi yapamazsınız, tüm anlatılanları uygulayarak ayarlamışsınızdır diye düşünüyorum

Eklentinin destek konusunda yardım isterseniz kodlayıcı çözüm üretecektir;

Ek olarak evet bir hata var ise satın alma işlemi yapamazsınız, tüm anlatılanları uygulayarak ayarlamışsınızdır diye düşünüyorum
ben tüm ayarları hem site üzerinden hemde paywant üzerinden uyguladım ama nedense bu hataayı sık sık değilde aralıklı alıyorum.müsait bir zamanınız olduğunda bir göz atabilirmisiniz nerde hata var yada hata varmı ??

ben tüm ayarları hem site üzerinden hemde paywant üzerinden uyguladım ama nedense bu hataayı sık sık değilde aralıklı alıyorum.müsait bir zamanınız olduğunda bir göz atabilirmisiniz nerde hata var yada hata varmı ??
Birde bu konuda yazanı denermisisniz.

Olmadı ise eklentiyi kaldırıp silin ve bu adresten indirip tekrar kurun

Birde bu konuda yazanı denermisisniz.

Olmadı ise eklentiyi kaldırıp silin ve bu adresten indirip tekrar kurun

teşekkür ederiz de fakat yapılan değişikler silinirmi yeniden ayarlamak gerekecekmi ??

Merhabalar,

Log kontrol ediyorsunuz anladığım kadarıyla, callback adresine boş istek atılırsa logda hata oluşacaktır. Onun dışında bir problem yaşıyorsanız lütfen skype'dan "paywant" hesabını ekleyiniz ve direk teknik destek talep ediniz.

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.