Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Paylaşımsız Sunucu

hasannakyuz

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Selamlar arkadaşlar;

XF forum sitem için paylaşımsız kaliteli bir sunucu ve adam gibi hizmet veren bir yer arıyorum. Tavsiye de bulunabilecek var mı?

Merhaba hasannakyuz hasannakyuz sekershell.com u öneririm uzun yıllardır türkiyede hizmet veriyorlar. bende onların sunucusunu kullanıyorum.

Bütçe nedir ona göre önerilerde bulunayım. paylaşımdan kastınız dedicated sanırım. vds diyorsanız bilindik cloud hizmetlerinden hizmet alabilirsiniz.

Bütçe ve donanım isteklerinizi belirtiniz.

bütçe sorun değil, ryzen 9, 64 ya da üzeri ram, nwme2 60 ya da üzeri ssd, Yüksek trafik hızı

Bu devirde dedimi kaldı diye içimden geçirmiyor değilim. Fakat önerebileceğim firmalar alttaki gibidir.
Leaseweb.
Nforce
Fastcomet
inap
ucuzlar
ovh
hetzner

Ek olarak
  • AMD EPYC™ 7702
  • 32 GB DDR4 RAM (ECC)
  • 6 Çekirdek cpu
  • 800 GB SSD
60 eurodan sağlayabilirim. Cloud yapı 2.5gbit hat (1gbit 60dakika sürekli kullanımda 200mbite düşürülür.) bu şekilde bir hizmet verebilirim.
Benzer yapıda xengentr barındırıyorum.

Ngnix mi litespeed mi yoksa Apache mi acaba bu? Ya da isteğe göre mi ayarlıyorsunuz. Bir kaç hizmet sağlayıcısı ile görüşüyorum da paketleri karşılaştırma açısından soruyorum.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.