Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? PAGE_CONTAINER xf-job olan bölümü bozdum

mgalidertm

Banned
Yasaklı
XGT Kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba. Ben PAGE_CONTAINER içinde xf-jobs olan yerleri karıştırdım, nasıl onarabilirim. Bende neden hiçbirşey güncel değil diyordum sorunun kaynağı buymuş.

1. Yol şablonu geri alamaktır, eğer özel bir temanız yok ise. Yaptığınız düzenlemeleri yeniden yapmalısınız

Eğer özel bir temanız var ise bu iş daha falz bilgi gerektiri ne yazık ki bunun için ise size şu şekilde yardımcı ola biliriz;

PAGE_CONTAINER isimli şablon kodlarınızı paylaşırsanız ilk fırsatat bir göz atarız.

Özel tema evet :d Bu yüzden olurmuş aylardır süren sorunu çözemedim, paylaşıyorum hemen

eTiKeT™ eTiKeT™ ama olmuyor diyor max 30k karakter paylaşabilirsin xengentr-da

txt şeklinde paylaştım eTiKeT™ eTiKeT™

Moderatör tarafında düzenlendi:
Eklediğiniz siteye erişemiyorum. Dosyayı zip ile sıkıştırın ve mesajınıza ekleyiniz.

eTiKeT™ eTiKeT™ abi olmuyor önceleri /job.php ile manuel yapıyordum ancak şimdi o da olmuyor

Default theme değil Majdev, problem o işte, bu da olmadı

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.