Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Özel Kategori açma

alpagu23

xFanatik
Kullanıcı
Merhabalar

Forumda özel bir kategori açıp belli bir grup yada kullanıcılar görmesini istiyorum o kategorinin.
Ve report edilen onular belirledigi kategoriye gitmesini istiyorum reportun

bu 2sini nasıl yapabilirim

Merhabalar

Forumda özel bir kategori açıp belli bir grup yada kullanıcılar görmesini istiyorum o kategorinin.
Ve report edilen onular belirledigi kategoriye gitmesini istiyorum reportun

bu 2sini nasıl yapabilirim
Merhaba

Admin cp > Forumlar > Kategori ve forum izinleri > istediğiniz herhangi bir forum > özel alan olarak işaretleyin > ve kullanıcı grublarında ayarlamaları yapınız

Merhaba

Admin cp > Forumlar > Kategori ve forum izinleri > istediğiniz herhangi bir forum > özel alan olarak işaretleyin > ve kullanıcı grublarında ayarlamaları yapınız
bunu yapıyorum görmesini istedigim kullanıcıları seçiyorum ama yiinede olmuyor görmüyor

Sorun çözülmüştür

Admin cp > Forumlar > Kategori ve forum izinleri > istediğiniz herhangi bir forum > özel alan olarak işaretleyin > ve kullanıcı grublarında ayarlamaları yapınız bu şekilde

Sorun çözülmüştür

Admin cp > Forumlar > Kategori ve forum izinleri > istediğiniz herhangi bir forum > özel alan olarak işaretleyin > ve kullanıcı grublarında ayarlamaları yapınız bu şekilde
Teşekkür ederim. report konuları bir kategoriye yönlendirebilirmiyim. moderator olanlar o reportları görse

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.