Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Özel bir kodu entegre nasıl ederim ?

Anestezy

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar çok basit bir kodu xenforo siteme entegre etmek istiyorum araçlar için yardımcı bir sistem arkadaşım yazmıştı örneğin kategori açıp tıkladıklarında forum içinde o sistemi kullanabilsinler istiyorum ftp ile ayrı bir klasöre yönlendirmek yerine nasıl yapabilirim

Nasıl bir kod bu bir demo v.s var ise fikir verebiliriz belki.

Nasıl bir kod bu bir demo v.s var ise fikir verebiliriz belki.
Tc no doğrulama sistemi yani şöyle xenforonun bizzat kullandığı gibi birşey değil normal bildiğiniz ödev sistemi üretim ve kontrolü sağlıyor herşeyi yaptım az önce özel sayfa olarak kodları html olarak aktardım ve js dosyaları ile aynen iletişimi tamamladım ama xenforoya attığım anda fonksiyonları çalışmıyor karıştırıyorum durmadan bir yol bulmaya çalışıyorum + tarafımca bizzat denendi tc numaramı denedim onaylıyor kafadan salladım onaylamadı

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.