Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Özel BB Kodları İngilizce

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Çözüldü Özel BB Kodları İngilizce

Yamayı günceleldim, bir deneyin isterseniz;

hide hack turkce.png

Halen Türkçe değil ise resimde belirttiğiniz BB Code girin teker, teker ve aşağıdaki resimde vurguladığım alanları Türkçeleştirin.

hide hack turkcelestirme.PNG
Kullandığınız eklentinin Türkçe yaması işe yarayabilir, eklentinin adı ile Türkçe yama olarak arayabilirsiniz.

Eklentiyi kurdum fakat turkcelesmedi yardimci olabilirmisiniz bilgileri versem siz yapabilirmisiniz ?

Aşağıdaki yamayı kurun bakalım ne olacak. Bu tür işler için ücretli destek vermiyoruz ne yazık ki. Gerekir ise kendimiz sizden giriş bilgileri ister çözüm üretmeye çalışırız.

Bbcode Türkçeleştiremezsini bu eklentinin kullanım, yönetim gibi alanlarını Türkçeleştirir.
BBCode neden türkçeleştiriyorsunuz bunuda anlamış değil BBcode Türkçeleştirmek sistemin çalışmasında yada ileride size sorunlar çıkaracaktır.

Bakınız Türkçe bbcode var mı ?

Ancak açıklama Türkçe yapabilirsiniz, bunuda yukarıda verdiğim yama ile yapabilirsiniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.