Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

oyuntiryakisi.com - SATILIK domain!

dejavu

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Domain Adı: oyuntiryakisi.com
Bitiş Tarihi: 08.03.2025
Kayıt Firması: Güzel Hosting
Transfer Ücreti: Firma içi Ücretsiz
Hemen Al: 100.000₺
Ödeme Yöntemi: Banka EFT/Havale
Özel Notlar : Beraberinde .net ve .org uzantıları da yanında vereceğim. Oyun sunucu/server sağlayıcılığı işi yapan firmalar için biçilmiş kaftan.

100 bin TL mi ?

Konuyu baltalamak gibi olmasın hocam, elbette dileyen dilediği fiyatı yazmakta özgür.
Lakin bu fiyatı tam olarak ne için biçtiniz ?

Eski Jenerik Domain, ve Yazılım Dosyaları'da olsaydı çok düşük bir ihtimalle alıcısı belki çıkabilirdi, şu durumda ne jenerik bir domain nede site yazılımı var boş bir domaine bu parayı kim verir bilmiyorum ama benim mantığım bunu red ediyor.. ama yinede mal sahibi istediği fiyatı vermekte özgürdür.

Arkadaşlar sizleri çok iyi anlıyorum. Fakat günümüzde TL nin bir değeri kalmamış. Yurt dışında bu büyüttüğünüz tutar dolar bazında 3000, euro bazında 2900 birim ediyor. Adamların bir asgari ücreti bile değil. Ben normalde yabancı forum sitelerine ilanı verdim dolar euro kuruyla konularımı açtım fakat sizlerden (bizim insanlarımızdan) böyle tepkiler geleceğini adım gibi biliyordum zaten. Ben kendi malımı neden değersizleştirip ucuz göstereyim ki? Satılmadı mı kalsın çıkar illaki, yine mi satılmadı kalsın çıkar beklerim. Günün sonunda mal yine benim malım zaten. Bilmiyorum oyun sektörü firmaları analizleri yapıyor musunuz? Bu domain oyun sektörleri için tam biçilmiş bir kaftan. Daha iyisi yok benim ve çevremin gözünde. Şu an günümüzde çok iyi işler yapan bir oyun sunucu sağlayıcısı firmasının kullandığı domaini eski sahibinden komik ucuz rakamlara alıp daha sonra o domaini nerelere getirdiğine şahidim. Tamamen vizyon meselesi ben neden o eski domain sahibinin yaşadığı pişmanlığı yaşatayım kendime? Domain işi vizyon işi, sabır işi, emek işi... Emekten kastım yılmadan usanmadan her yıl yenileyerek satışını daha da değerli kılmak. Bilmiyorum bunlar benim görüşlerim. Her eleştiriye saygım sonsuz.

Yabancı domain satış firmalarından hangilerini tercih ediyorsunuz? Reklam olmaması adına rica etsem özelden yazabilir misiniz?

Arkadaşlar sizleri çok iyi anlıyorum. Fakat günümüzde TL nin bir değeri kalmamış. Yurt dışında bu büyüttüğünüz tutar dolar bazında 3000, euro bazında 2900 birim ediyor. Adamların bir asgari ücreti bile değil. Ben normalde yabancı forum sitelerine ilanı verdim dolar euro kuruyla konularımı açtım fakat sizlerden (bizim insanlarımızdan) böyle tepkiler geleceğini adım gibi biliyordum zaten. Ben kendi malımı neden değersizleştirip ucuz göstereyim ki? Satılmadı mı kalsın çıkar illaki, yine mi satılmadı kalsın çıkar beklerim. Günün sonunda mal yine benim malım zaten. Bilmiyorum oyun sektörü firmaları analizleri yapıyor musunuz? Bu domain oyun sektörleri için tam biçilmiş bir kaftan. Daha iyisi yok benim ve çevremin gözünde. Şu an günümüzde çok iyi işler yapan bir oyun sunucu sağlayıcısı firmasının kullandığı domaini eski sahibinden komik ucuz rakamlara alıp daha sonra o domaini nerelere getirdiğine şahidim. Tamamen vizyon meselesi ben neden o eski domain sahibinin yaşadığı pişmanlığı yaşatayım kendime? Domain işi vizyon işi, sabır işi, emek işi... Emekten kastım yılmadan usanmadan her yıl yenileyerek satışını daha da değerli kılmak. Bilmiyorum bunlar benim görüşlerim. Her eleştiriye saygım sonsuz.

Yabancılar senin domaini bırak almayı yüzüne bile bakmazlar. eğerki yabancılar için iş görülecek bir domain olsaydı zaten şimdiye sana bırakmazlardı. hatta TÜRK oyun firmalarıda.
Çok afedersiniz, TL konusunda çok şeyler yazarım fakat konuyu dağıtmak istemiyorum, her ne kadar dünyanın ortak para birimi DOLAR olsada RUSYA'nın da RUBLE'si var bütün ülkeler bir oldu yinede RUSYA ekonomisini çökertemediler parasıda halen değerinde. Ticaretinide RUBLE üzerinden yaptırıyor, demekki biz TÜRK'ler TL üzerinden yaptırmadığımız için büyütemiyoruz. burada kendimizi düşündüğümüz kadar devletimizide gelecekteki kuşaklarıda düşünmeliyiz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.