Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Otomatik Terfi - Rank Sistemi

ertaytw2

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Site: Foruza : Türkiye'nin Webmaster Araştırma Forumu

Dün geceden bu yana yapmaya çalışıyorum hocam ama beceremedim alternatiflerini bunu nasıl yapıyorlar hocam nacizane bilginize ihtiyacım var. Terfi'nin başına nasıl rütbe koyabiliriz bildiğiniz rütbe koymayı istiyorum png olarak hazırladım çizdim hepsini ama yapamadım bir türlü

Ekli dosyalar

• indir.png
    indir.png
    39 KB · Görüntüleme: 36
Son düzenleme:

Nasıl yapılır ? Otomatik Terfi - Rank Sistemi

Buradaki Aktif kullanıcı, Yeni kullanıcı gibi kısımlar kullanıcı başlığı olarak geçer. Sizin istediğiniz şeyin bunlarla ilgisi yok.

Öncelikle istediğiniz ranklar için ayrı ayrı kullanıcı grubu oluşturacaksınız. Ardından kullanıcı grubu yükseltmeleri oluşturarak bu yükseltmelere ilgili grupları atayacaksınız.

Örneğin Aktif üye grubu oluşturup, ardından kullanıcı grubu yükseltmesi oluşturarak atıyorum en az 100 mesaj gönderen kullanıcılar Aktif üye grubuna eklensin şeklinde işlem gerçekleştireceksiniz. Forumda bu konuyla ilgili detaylı rehber / anlatım olması lazım.
hocam tasarım kısmı değil "Kullanıcı grubunu düzenle:" kısmına girdiniz dimi " Diğer, özel CSS sınıf adı kullanarak" kısmına 'png' olan css ismini girdiniz herşey normal şöyle sorunlar çıkıyor karşıma; "Kullanıcı ranks metni" ve css gelmiyor" metni yazıyorum isim çıkmıyor terfi ayarladım önceden zaten kullanıcıya tanımladım da buralar tamam ranks metni girince yazdığım metin çıkmıyor postbitte ve css'de çalışmıyor

başıma gözüme ağrılar girdi şu beleş sorunlar yüzünden :D

bu sitede aktif kullanıcı ve benim adımın altında yeni kullanıcı yazan yere ben "png icon" koymak istiyorum olayım bu sitedeki üyeler 10 mesaj attıysa örn. rank1 kazanacak 100 mesaj attı rank 2 kazanacak resimli

Son düzenleme:
Buradaki Aktif kullanıcı, Yeni kullanıcı gibi kısımlar kullanıcı başlığı olarak geçer. Sizin istediğiniz şeyin bunlarla ilgisi yok.

Öncelikle istediğiniz ranklar için ayrı ayrı kullanıcı grubu oluşturacaksınız. Ardından kullanıcı grubu yükseltmeleri oluşturarak bu yükseltmelere ilgili grupları atayacaksınız.

Örneğin Aktif üye grubu oluşturup, ardından kullanıcı grubu yükseltmesi oluşturarak atıyorum en az 100 mesaj gönderen kullanıcılar Aktif üye grubuna eklensin şeklinde işlem gerçekleştireceksiniz. Forumda bu konuyla ilgili detaylı rehber / anlatım olması lazım.

Çözüm
hocam bende tam olarak 30 dakika önce dediklerinizi yaptım istediğimi çıkardım başarılı şekilde elinize sağlık bilmeyenler için faydalı bilgi.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.