Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Otomatik link

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

MusaPekel

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Herkese Merhaba anlatacağım şey biraz karışık ben bunu yapabilmek için çok araştırdım bulamadım en sonunda buraya sorumu söylemek aklıma geldi.

Şimdi Olarak Elimizde örnek bir link var XenForo 2.0.2 Released Linkimiz Bu Bu linkin konu başlığı : XenForo 2.0.2 Released

Bu linki bir mesajda veya konuda paylaştığımda Otomatik olarak bu link : XenForo 2.0.2 Released adını almasını istiyorum çok karışık bir konu inşallah bunun bir çözümü vardır.

Herkese Merhaba anlatacağım şey biraz karışık ben bunu yapabilmek için çok araştırdım bulamadım en sonunda buraya sorumu söylemek aklıma geldi.

Şimdi Olarak Elimizde örnek bir link var XenForo 2.0.2 Released Linkimiz Bu Bu linkin konu başlığı : XenForo 2.0.2 Released

Bu linki bir mesajda veya konuda paylaştığımda Otomatik olarak bu link : XenForo 2.0.2 Released adını almasını istiyorum çok karışık bir konu inşallah bunun bir çözümü vardır.

Sürün nedir ?

Şimdi kontrol ettim, ben de benzer şeye ihtiyaç varmış. Url linki açık link olarak gözüküyor. Sürüm Xenforo 2.0.1

Ne yapmamız gerekiyor Hocam ?

--------------------------------------------------------

Xenforo-2 için "/admin.php?options/groups/messageOptions/" altında bulunan "Sayfa başlıklarını URL'ye dönüştür" seçmemiz gerekiyormuş :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Şimdi kontrol ettim, ben de benzer şeye ihtiyaç varmış. Url linki açık link olarak gözüküyor. Sürüm Xenforo 2.0.1

Ne yapmamız gerekiyor Hocam ?

--------------------------------------------------------

Xenforo-2 için "/admin.php?options/groups/messageOptions/" altında bulunan "Sayfa başlıklarını URL'ye dönüştür" seçmemiz gerekiyormuş:)

Artı olarak eğer bu işlemi yaptığınızda hemen göremiyorsanız bu çalışmıyor anlamına gelmesin. Araçlar->Yeniden Yapılandır->Kullanıcı önbelleklerini yeniden oluştur alanına şimdi yeniden çalıştır demeniz yeterli olacaktır.

Merhaba , aynı sorunu ben de yaşıyorum

Burada yanlış bir şey var mı sizce?

Ekran Resmi 2020-05-10 04.42.07.png

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.