Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti isteği Ortak moderasyon hesabı

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu eklentiyi istemektedir.

Hipster

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba r10 ve technopatta olduğu gibi moderasyon işlemlerinin kim tarafından yapıldığı bilinmeyecek yani tüm moderasyonlar tek bir hesaptan yapılıyor

Açıkcası ben tam olarak anlamadım ne demek istediğinizi.

Açıkcası ben tam olarak anlamadım ne demek istediğinizi.
Ekteki gibi, birisi bir konuyu raporları bir moderatör rapordaki konuyu atıyorum sildi kullanıcıya giden bildirimde işlemi yapan moderatör değil bir bot hesabın ismi yazacak.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20211022_224600.jpg
    Screenshot_20211022_224600.jpg
    124.2 KB · Görüntüleme: 11
Xenforo sistemin bu işlemler sonucunda her hangi bir kullanıcı adı görülmemektedir, bunu biliyorsunuz sanırım. Ek olarak ben böyle bir eklenti ne yazık ki görmedim.

Şimdi aklıma geldi şöyle bir eklenti var buna bir göz atın, gelişmiş bir sistem sanırım bunda olabilir böyle bir işlev ;

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.