Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Online üyeleri gizlemek

Alenkezodo

Kullanıcı
Kullanıcı
Admin pandende üyeleri ve ziyaretçileri gizleme seçeneğindeki var fakat bunu kolay bir yöntemle gecmek çok basit. URL`e site adresi sonra si /online yazarsan üyeli, ziyaretçileri görebiliriz. Bunu tam Nasil kapatabiliriz?

Nasıl yapılır ? Online üyeleri gizlemek

Şu adımları uygulayın; Admincp >> Gruplar ve izinler >> Kullanıcı grubu izinleri bu alanda hangi kullanıcı grubunun görmesini istemiyorsanız o gruba tıklayın ve üye listelerini görüntüleyebilir mi? seçeneğini hayır olarak seçip kaydedin.
Üye kartı listesi nedir anlamadım ?

Xenfonse Uye Kartı 1.0.0 eklentisi yüklü mesela. O sizin dediğinizi yaptığımızda sağ taraftaki üye bilgilerini gösteren eklenti de uçuyor. Ama şablon içine dediğiniz kodlamayı ekleyince üye kartı eklentisi kaybolmadan online üyelere gizlenebildi. Ben de üyeler kısmını member_list dosyasına kod ekleyerek (online_list gibi) üyelere gizleme yapabiliyor muyuz onu öğrenmek istedim hocam.

Sizdeki şu alan gibi düşünün eklentiyi. Kullanıcı grupları izninden yapınca aşağıdaki resimde belirttiğim alan da kayboluyor.

sada.png

İlgili şablonun adı member_notable bu şablona ekleyin kodlarınızı.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.