Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Önek eklentisi ekleme sorunu YARDIM ?

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

frknyzc

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://forum.yazilimciabi.com
Konu Önek eklentisini ekleyeceğim ama addons bölümünde bir eklentimin adı XenGenTr indireceğim eklenti adıda aynı ama ismini değiştirdimmi olmuyor eklenti çalışmıyor ve çalışan eklenti ismini değiştirirsem eklenti bölümü bozuluyor normal olarak ne yapmam lazım ? Bir yolunu bulamadım yardımcı olabilecek varmı ?

Çözüldü Önek eklentisi ekleme sorunu YARDIM ?

Mantığı anladıysanız sorun yok. Ama bilmeyenler için tekrar edeyim. XenGenTr dizini bizim eklentilerimizi temsil eder ve olmak zorunda. Bizim eklentilerimizin hepsi XenGenTr dizini içerisinde yer alır. ;)
Merhaba, eklenti adını neden değiştiriyorsunuz?

Merhaba, eklenti adını neden değiştiriyorsunuz?
Ftp yolu ile src/addons dosyasında 1 adet XenGenTr isimli klasör eklentim var indireceğim başka eklentinin ismide aynı ekleyemiyorum malesef ama şimdi sistemi çözdüm 4 saattir araştırma sonucu çok teşekkür ederim sizide meşgul ettim.

Mantığı anladıysanız sorun yok. Ama bilmeyenler için tekrar edeyim. XenGenTr dizini bizim eklentilerimizi temsil eder ve olmak zorunda. Bizim eklentilerimizin hepsi XenGenTr dizini içerisinde yer alır. ;)

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.