Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Oluşturulan Sayfada İstenilen Forum Kategorisi Nasıl Gösterilir?

akhan

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
Arkadaşlar bildiğiniz gibi Xenforo 2 de kategori ve forumlar kısmından yeni bir sayfa ekleyebiliyoruz xenforoya (xenforo 1 de var mıydı hatırlamıyorum).
Soruma gelecek olursak oluşturduğumuz bu yeni ve bomboş olan sayfada istediğimiz forum kategorisini gösterebilir miyiz? Örneğin forum listesindeki İlanlar kategorisini forum listesinde değilde bu yeni oluşturduğum sayfada göstermek istiyorum. Html şablonu kısmından bazı kodlar ile çözülebilir diye düşünüyorum ama üstadlar daha iyi bilir. Umarım anlatabilmişimdir.

Xenforo için kapsamlı bir ilanlar eklentisi olamadığı için kendim bu şekilde bir sayfa dizayn etmek istiyorum.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.