Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Oluşturulan içeriği takip etmiyor?

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

Garfield

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
foruma yeni birisi üye olup konu actıgında bu acmıs oldugu konuyu otomatık olarak takıp etmesı lazım ılgılı ayar bu sekılde secılı ama takıp etmıyor?

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    69.8 KB · Görüntüleme: 16

Güncel Oluşturulan içeriği takip etmiyor?

eTiKeT™ eTiKeT™

Tc kımlık no doğrulama eklentisi ile ilgili bir durum, bu eklentiyi deaktif edince sorun yok. peki ama bu eklentinin satıcısı 1.5 yıldır piyasada yok en son ben ondan satın almıstım ne yapıcam ben sımdı :D
İlk olarak
Admincp -> Kurulumlar -> XF Seçenekleri -> Yeni kullanıcı kayıt seçenekleri -> Varsayılan kayıt değerleri

Screenshot_2020-10-28 Yeni kullanıcı kayıt seçenekleri XenForo Türkçe destek, XenForo eklenti ...png

Buraya kadar tamam. Peki sizde halen takip edilemiyor mu ?
Olasılıklar;
1. O kullanıcı grubu yetkilerinde bulunan çeşitli yanlış optimize ve yetkiler.
2. İlgili forum,kategori alanında takip sistemi kapatılması.
3. Olası bir eklenti v.s kaynaklı sorunlar.
Aklıma şu an gelenler bunlardır,bunlara bir yoğunlaşın bakalım ne bulacaksınız...

İlk olarak
Admincp -> Kurulumlar -> XF Seçenekleri -> Yeni kullanıcı kayıt seçenekleri -> Varsayılan kayıt değerleri

Ekli dosyayı görüntüle 13517

Buraya kadar tamam. Peki sizde halen takip edilemiyor mu ?
Olasılıklar;
1. O kullanıcı grubu yetkilerinde bulunan çeşitli yanlış optimize ve yetkiler.
2. İlgili forum,kategori alanında takip sistemi kapatılması.
3. Olası bir eklenti v.s kaynaklı sorunlar.
Aklıma şu an gelenler bunlardır,bunlara bir yoğunlaşın bakalım ne bulacaksınız...

inceleyip bilgi vereceğim, peki bu sorunu tüm forum ve üye grupları için sql sorgusu ile halledemezmiyim?

Şunu deneyin tüm kullanıcılar için açması gerekli;
SQL:
UPDATE xf_user_option SET creation_watch_state = 'watch_email' WHERE creation_watch_state = 'watch_no_email';

Şunu deneyin tüm kullanıcılar için açması gerekli;
SQL:
UPDATE xf_user_option SET creation_watch_state = 'watch_email' WHERE creation_watch_state = 'watch_no_email';

evet eklentılerın bırınden yapıyor ama hangıden bılmıyorum tek tek denemem gerek sanırım tum eklentılerı deaktıf edınce sorun duzelıyor.

eTiKeT™ eTiKeT™

Tc kımlık no doğrulama eklentisi ile ilgili bir durum, bu eklentiyi deaktif edince sorun yok. peki ama bu eklentinin satıcısı 1.5 yıldır piyasada yok en son ben ondan satın almıstım ne yapıcam ben sımdı :D

Çözüm
Yani yapılacak şeyi sizde biliyorsunuz,bir şekilde ona ulaşacaksınız.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.