Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Normal bir uye kendini nasil ikincil gruptan admin yaparr

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

turkmaxi

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Arkadaslar normal bir uye kendini nasil ikincil gruptan admin yapabilir? Panel girme yok baska biseye mudahale yok.Sunucu acigi olabilir mi?

Merhabalar. Kullanıcı grubu terfilerini kontrol edin. Orada bir işlem yapmış olabilirsiniz.

Merhabalar. Kullanıcı grubu terfilerini kontrol edin. Orada bir işlem yapmış olabilirsiniz.
Kullanici gruplarina baktim ama bisey goremedim.Kullanici değişikliği loglarina baktim kendi ikincil grup secip kendine butun dgerleri vermis.Dolayidiyla admin olmus

Loglara bakın yazıyordur nasıl yükseldiği.
loglara baktim sadece tek yaptigi ikincil uye grubunda butun gruplari secip admin olmus.Tek yaptii sey bu kadar
profil resmini eklermisiniz? Özel başlık yazmış olabilir
Admin olmus.Yani admin ranki almis.Onu nasil yapmis anlamadim

Kullanici gruplarına değil.

Uye terfi sistemine bak yanlislikla su kadar mesaji, begenisi olan
başka grup yerine admin olarak isaretlemis olabilirsin.

Öyle bir ihtimal yok muhakkak ayarlarda terfi sisteminde bir hata vardır.. grup kullanıcılardanda yöneticilere bak bi belki iki kelime yazınca öneren nickten yönetici yapmış olabilirsin

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.