Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü node icon ile arka plan

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

yusufemir

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
Resimdeki şekilde görüldüğü gibi alta değilde üstte minecraft turk yazan yere nasıl ekleyebilirim hangi ayardan ? hepsini açtım ve olan bu oluyor kötü gözüküyor ben üste eklenmesini isterdim
? Hüseyn. huseynalieff hocam bilgilisin bu konularda aktifsen yardımcı olabilir misin?

Ekli dosyalar

• Screenshot_8.png
    Screenshot_8.png
    180 KB · Görüntüleme: 40
Selamlar, anladığım kadarıyla bu arkadaş categori başlığın arkaplan rengini değiştirmeye çalışıyor. geçende böyle konu açılmıştı css kodlarını paylaştım becerememişti. sanırım Y yusufemir senin istediğin bu olmalı.

CSS:
/****************************** Categori renkleri **********************************/
.block.block--category.block--category1 .block-header{background:#181f23;font-weight:bold;font-family:Arial;font-size:14pt;color:#ff8c00;
}
.block.block--category.block--category2 .block-header{background:#181f23;font-weight:bold;font-family:Arial;font-size:14pt;color:#ff8c00;
}
.block.block--category.block--category3 .block-header{background:#181f23;font-weight:bold;font-family:Arial;font-size:14pt;color:#ff8c00;
}
.block.block--category.block--category4 .block-header{background:#181f23;font-weight:bold;font-family:Arial;font-size:14pt;color:#ff8c00;
}
.block.block--category.block--category5 .block-header{background:#181f23;font-weight:bold;font-family:Arial;font-size:14pt;color:#ff8c00;
}
.block.block--category.block--category6 .block-header{background:#181f23;font-weight:bold;font-family:Arial;font-size:14pt;color:#ff8c00;
}
.block.block--category.block--category7 .block-header{background:#181f23;font-weight:bold;font-family:Arial;font-size:14pt;color:#ff8c00;
}
.block.block--category.block--category8 .block-header{background:#181f23;font-weight:bold;font-family:Arial;font-size:14pt;color:#ff8c00;
}
.block.block--category.block--category9 .block-header{background:#181f23;font-weight:bold;font-family:Arial;font-size:14pt;color:#ff8c00;
}
.block.block--category.block--category10 .block-header{background:#181f23;font-weight:bold;font-family:Arial;font-size:14pt;color:#ff8c00;
}
renk değil resim :d

extra.less in içine gir bunu kopyala categori başlığı numarası neyse onu block--category1 2 3 4 diye sıralaması var sendeki categori id numarasını buna ekle background rengi 181f23 kendine göre renk kodu belirle color ff8c00 ise categori ismin rengidir onuda kendine göre belirle senin işlemin tamamlanacak.

tamam resimde koyabilirsin. background rengini url olarak çektirebilirsin. ister kendi sitenden ister farklı siteden png jpg farketmez

extra.less in içine gir bunu kopyala categori başlığı numarası neyse onu block--category1 2 3 4 diye sıralaması var sendeki categori id numarasını buna ekle background rengi 181f23 kendine göre renk kodu belirle color ff8c00 ise categori ismin rengidir onuda kendine göre belirle senin işlemin tamamlanacak.
hocam sen hala niye ısrar ediyorsun anlamadım renk değil resim eklemek istiyorum direk komple ?:D

ozaman şöyle yap kaydet çık düzelecek.
}
/****************************** Categori renkleri **********************************/

Tamam deneyeceğim. hocam yazılarımız karışıyor . aynı anda attığımız için . teşekkürler bakıyorum.

bu kodda ısıne yarar katagorılerıne gore coğaltıp ekleye bılırsın
CSS:
/* Katagori Başlıklarına Resim Ekle */
.block--category1 .block-header {
background: blue url("https://resimadresi.jpg") no-repeat center / cover;
max-height: 60px;
text-transform:;
font-weight: bold;
font-size: 20px;
font-family: cursive;
color: #FFF;
text-shadow: black 0.1em 0.1em 0.2em;
overflow: hidden;
}

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.