Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Kaynak ikonu

XF 1 Eklenti [netr0n] haber akışı eklentisi 1.0.0

P premiumturkey Anasayfa>>Seçenekler>>Haber Akışı alanına gelerek Haber Beslemelerini Etkinleştir alanını aktif ettiniz değil mi?

akis.jpg

Tabii ki kullanabilirsiniz. Özelden bana ftp ve forum admincp bilgilerinizi gönderiniz. Bakalım nerede sorun. ;)

Tamam hocam şimdi gönderiyorum ben eklentiyi kaldırmıştım siz tekrardan yükleyip gerekli ayarlamaları yaparsınız ;)

P premiumturkey inceledim eklentide herhangi bir sıkıntı. Sıkıntı kullanmış olduğunuz temanın düzenlenirken default değerlerine sadık kalınmadan kodlamasından kaynaklı yani özel bir tema kullanıyorsunuz. Eklenti default temanızda sorunsuz çalışmaktadır. Genelde temalarda da sorun çıkmamakta ama sizin temanız neredeyse tamamen özelleştirilmiş. :)

P premiumturkey inceledim eklentide herhangi bir sıkıntı. Sıkıntı kullanmış olduğunuz temanın düzenlenirken default değerlerine sadık kalınmadan kodlamasından kaynaklı yani özel bir tema kullanıyorsunuz. Eklenti default temanızda sorunsuz çalışmaktadır. Genelde temalarda da sorun çıkmamakta ama sizin temanız neredeyse tamamen özelleştirilmiş. :)

Hocam çok çalışma yapıldı anlatamam yani diğer xenforo destek sitelerinden çok destek aldık bu site için yapılan emek çok fazla yani :) tema ile alakalı çok sorun yaşadık fakat hepsinin üstesinden geldik ne yapmak lazım bir çözümünüz yokmudur ?

Sizin temanıza göre kodlanması lazım. Yani hook olarak haber beslemeleri alanına kanca atılı ama sizde o alan olmadığı için yani özelleştirildiği için eklenti orada gözükmüyor. Dediğim gibi temaya göre kodlanması lazım.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.