Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Neden kaliteli işler yapılmıyor?

Garfield

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Bakıyorum piyasaki forumlara ranklar yine mobilde 30 a 60 albay yarbay forum sahibi forum kurucusu, yani neden hâlâ şu vbulletin kafasından çıkamadı belirli bir kitle anlamıyorum. Tema seçimleri yanlıs tasarımlar göz kanatıyor,

100 forumdan 90 nı çöp bana göre yani bilmiyorum bu benim görüşüm.

keyfimiz ne isterse onu kullanırız ... türkiyede neden tofaşçılar var diye soruyormusunuz mesela

Yani ne diyelim kimin elinden gelmiyor, kimisi bilgisi ile yetiniyor, kimisi ise önemsemiyor başka bir açıklaması da olamaz bence bunun.

Yani ne diyelim kimin elinden gelmiyor, kimisi bilgisi ile yetiniyor, kimisi ise önemsemiyor başka bir açıklaması da olamaz bence bunun.
abi alakası yok yav.. burda sitelerle ilgilenipte vbulletin 3.8 kadar uzun süreli kullanımda olmayan bir sprict deneyen oldumu.. alışkanlık meselesi.. eski kafalı der gibi vbulletin kafası demesi hoşuma gitmedi.. xenforoyu yazanlarda vbulletinden kopanlar değilmi..
yani kusura bakmasınlar parayı verirsin alırsın dilediğini yapar yaptırırsın.. yorumsal olarak görüş bildirmesi normal.. ama anlamıyorum demesi kendi meselesi problemi..

Kesinlikle katılıyorum hocam cok güzel ozetlemıssın mesela bu forumu ya da sahıbını tanımıyorum ama değer verdıgı onemsedıgı acıkca ortada.

ıstedıkten sonra olur olmaz dıye birsey yok onemlı olan deger vermek onemsemek forum değil proje gozuyle bakmak. ben sizden tema satın alıyorum satın aldıgıgımın 2 katı kadar gelıstırmeye para harcıyorum. bunu paramın degerını bılmedıgım ıcın değil kullanıcılarıma farklı kalıtelı bir hızmek sunmak ıcın yapıyorum. yoksa bende bılırım default temanın rengını değiştirip yenı tema diye paylasmasını :D

Kesinlikle katılıyorum hocam cok güzel ozetlemıssın mesela bu forumu ya da sahıbını tanımıyorum ama değer verdıgı onemsedıgı acıkca ortada.

ıstedıkten sonra olur olmaz dıye birsey yok onemlı olan deger vermek onemsemek forum değil proje gozuyle bakmak. ben sizden tema satın alıyorum satın aldıgıgımın 2 katı kadar gelıstırmeye para harcıyorum. bunu paramın degerını bılmedıgım ıcın değil kullanıcılarıma farklı kalıtelı bir hızmek sunmak ıcın yapıyorum. yoksa bende bılırım default temanın rengını değiştirip yenı tema diye paylasmasını :D
Size birşey diyimmi ?

Neyse vaz geçtim... birşey demiyeceğim bu konuda.. sonra diyorlarki fatih çok fevrisin bi dur.. iyi forumlar

ozaman netlık verelım konuya sıte bana aıttır

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.