Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Navigasyon altına kapatılabilir Duyuru yazısı nasıl koyabilirim?

Escobar

Aktif kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar forum sitemin en üzerinde yer almasını istedigim kapatılabilir bir bildiri eklemek istiyorum netr0n netr0n un youtube kanalını darma duman ettim bu sefer bulamadım.
Bana yardımcı olursanız çok sevinirim nasıl yapıldığına dair.Örnek duyuru ektedir.

Ekli dosyalar

• xxxx.png
    xxxx.png
    17 KB · Görüntüleme: 103
Aradığım sorunun cevabını kurcalayarak buldum.
Arkadaşalar PAGE_CONTAINER içerisine girip;
CTRL+F işlemi ile aşağıda ki kodu aratıyoruz.
HTML:
EXTRA_OUTPUT
Ve hemen aşağısına satır oluşturup;

Kod:
<a href="/account/dismiss-notice?notice_id=7" class="notice-dismiss js-noticeDismiss" data-xf-init="tooltip" data-original-title="Uyarıyı kapat " aria-label="Uyarıyı kapat " id="js-XFUniqueId2"></a>

<a href="YÖNLENDİRİLECEK-KONU-LİNK.COM" style="color: #ffff00; font-weight: bold;font-size:17px;">GÖRÜNMESİNİ İSTEDİĞİNİZ YAZI</a>

2. satırdan yönlendirilecek konuyu seçiyoruz. ardından istediğiniz rengi color kısmından ayarlayabilirsiniz. en sağa da görünmesiini istediğiniz yazı kısmını deiştiriyorsunuz. Kaydettikten sonra uyarı yönetisine gidip html olarak bu iki kodu yapıştırıp paylaşıyoruz.
İşlem bu kadar arkadaşlar kolay gelsin hepinize.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.