Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

nasıl xenforo açabilirim?

berksan

Yeni kullanıcı
Kullanıcı
Site kurmak istiyorum toplam kaç tl maliyet olur ve nasıl desem bana böyle hazır teslim etsinler ben kullanmaya başlayayım

youtubede baktınmı kurulum videosu için

+994553045707 Whatsappa yazin detayli anlatim hazir sitelerim vardir

Merhaba B berksan buradaki yöneticiler destek veriyor ücretli ücretsiz önce onlarla görüş yine bizde buradan desteklerimizi veririz.
sana gelince zeus005 zeus005 efendi, burada senden daha iyileri var.

Merhaba B berksan buradaki yöneticiler destek veriyor ücretli ücretsiz önce onlarla görüş yine bizde buradan desteklerimizi veririz.
sana gelince zeus005 zeus005 efendi, burada senden daha iyileri var.
Ben demedim benden iysi yok. Bende arkadasa ücretsiz yardım etmək istedim. Burda gec gec oldugum üçün whatsappa yaz dedim. Anladin?

Burada zaten ücretsiz yardım veriliyor buradanda verebilirsin whatsapp ne alaka, ozaman her yardım isteyene bizler telefon numarası verelim sonra kendi sitemize çekelim.
madem gönüllü olarak destek verecen burada ben yardımcı olurum deyip DM üzerinden iletişime geçebilirsin.

B berksan aşağıdaki linkte xenforo nasıl kurulu detaylıca anlatımı var eğer kurulum yapamassan buradan yöneticiler veya üyeler müsait olduğunda sana yardımcı olurlar.
forumun gidişatına göre lisans alıp almama kararını belirlersin.

Monarch Monarch baştan sona alan adından tut host kadar forum sitesi maliyeti ne kadar tutar ona göre para ayrımam gerek

Monarch Monarch baştan sona alan adından tut host kadar forum sitesi maliyeti ne kadar tutar ona göre para ayrımam gerek
Lisans 3000 TL desek sunucu yerine hosting ile başlasan onada aylık 40 desek geri kalan alacağın hizmetlere ve eklentilere bağlı diye düşünüyorum

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.