Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel MySQL query error [1366] Hatası ve Diğer Hatalar Hakkında Yardım

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

dost

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Dün Xenforo 2.1.7 den 2.1.8 e geçtim update yoluyla böyle hatalar alıyorum alttaki resim türkçe yama yüklerken verilen hata en alttaki de sunucu da kayıtlı hatalar özel olarak konu açtım olur da diğer arkadaşlar da anı hatayı alırsa buardan bilgilenirler diye

Ekran Alıntısı 2.PNG
Ekran Alıntısı 2.PNG Ekran Alıntısı.PNG

eTiKeT™ eTiKeT™ @Ugur @mkucuksari @netr0n @LaDezs

Kardeşim, Orada farkettiysen eklenti yollu hatallar var.
Sen update yaptığın zaman eklentilerde update ister :)

Eklentileri devre

Veri tabanınızın emoji desteği olmadığı için bu hatayı alıyorsunuz. Karekter setinizi değiştirmelisiniz.

Veri tabanınızın emoji desteği olmadığı için bu hatayı alıyorsunuz. Karekter setinizi değiştirmelisiniz.
tekrar güncelledim eklentileri devre dışı bırakarak böyle bir hata verdi şimdi de ''
XenForo stats collection failed: cURL error 6: Could not resolve host: submit-stats.json (see http://curl.haxx.se/libcurl/c/libcurl-errors.html)'' üstad admin giriş bilgileri atmıştım önceden özelden müsaitseniz bir bakarmısınız ya müsait değilseniz ben uğraşırım teşekkür ederim

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.