Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

MYBB'den XENFORO'ya Geçmek İstiyorum.

SAS06

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
Selamlar, 50k üyeli, 130k mesajlı mybb forum sitemi. xenforoya taşımak istiyorum ama xenforo sistemi hakkında hiçbir bilgiye sahip değilim. bana taşıma konusunda yardım olacak var mı acaba

Geçtiğimiz haftalarda söylediğiniz gibi bir değerlere sahip bir forumu xenforoya çevirip sonrasında mevcut forum ile birleştirdim. Xenforo 1 serisi kurup öncelikle oradan import edeceksiniz sonrasında 2 serisine geçebilirsiniz.

hocam peki lisansız olarak taşıma yapmak mümkün mü? çünkü lisans alacak durumum yok

Lisanssız olarak yapılacak işlemin hiçbir garantisi yok, Mybb ile yaşadığım en büyük sorun Türkçe karekter problemiydi. Lisanssız bir sistemde bu nasıl çözülür açıkcası bilemiyorum.

anlıyorum haklısın peki her ne olursa olsun deyip bu işe kalkışsam bana yardım eder misin ?

anlıyorum haklısın peki her ne olursa olsun deyip bu işe kalkışsam bana yardım eder misin ?

Başlayabileceğinizden bile şüpheliyim, çünkü 1 serisi sağlam import özelliği olan bir yazılım bulacaksınız, sonrasında n*ll*d şekilde 2 versiyonuna güncelleme yapacaksınız. (Mümkünmü onu bile bilmiyorum) Yanlış anlamayın hepimizin vakti değerli, bu kadar riskin olduğu bir yerde açıkcası uğraşmaya değmez. Benim önerim lisans alın temiz temiz çalışın...

hadi diyelim lisans aldım ve taşıma yapmaya karar verdik hatalar oluştu lisans olduğu için kesin çözüme ulaşabilir miyiz? hatasız bir şekilde forumu aktif edebilir miyiz ?

Söylediğim gibi ilerlerseniz sorunsuz şekilde yaparsınız. Geçen hafta bu şekilde bir forumu önce 1.X serisine import ettim sonrasında 2 serisine güncelledim.

LaDezs LaDezs İlaçın burda hocam.. aklın karışmasın direk uzmana sor.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.