Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Moderetör ismi

admin cp gurup izinlerinden moderator yaptıgın kısıye ızınlerını ayarlıyacaksınız sonrasında admin cp yöneticiler moderator sekmesıne tıklayıp ayarlarınızı yapabılırsınız

Adam sizden yardım istiyor siz çıkıp şöyle böyle yap deyip geçiştiriyor üstüne bir de saçma sapan girişme bu işlere diyorsunuz. İnanılmaz...
@CraftRosi Eğer yapamadıysanız Teamviewer ile gösterebilirim size.

Adam sizden yardım istiyor siz çıkıp şöyle böyle yap deyip geçiştiriyor üstüne bir de saçma sapan girişme bu işlere diyorsunuz. İnanılmaz...
saçma sapan nerde cevap vermişiz kendimce ne biliyorsam onu yazmısım resimli anlatım yapmısım

Ona gerekli adımları söyledim yetki kısmında da yazıyor hangi yetkilerin olduğunu ayrıca ben bu arkadaşa defalarca yardım ettim. Hala anlamıyor biz ona şu adımları takip et sonucuna çıkarsın diyoruz tepki göstermiyoruz ki ne bu sitem biz de yardımcı olmaya çalışıyoruz bu kadar sitem niye ediyorsunuz ki. Bir hatam olduysa kusura bakmayın.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.