Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Moderator Onayi Olan Konularda Sorun

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

ebu

xFanatik
XGT Kullanıcı
Kullanıcı
Merhabalar,

arkadaslar forumda belli bir katagoride acilan konular moderator onayina vermistim bunlari sol üstteki mod onayi bekleyenlerden onaylayinca katagoride o konu görünüyordu.

Yanliz suan 30 üzerinde mod onayi bekleyen konu var, yeni den o katagoride bir konu acinca bu konu mod onayina düsmüyor yani sol üstteki admin menüsündeki yerde görünmüyor, limiti attirayim dedim böyle birsey de yok acaba ne yapmaliyim.

saygilar

Peki birini onaylayıp 29 düştüğünde ne yapıyor ?

• Beğen
Tepkiler: ebu
hocam 32 konu vardi 10 tanesini silince baska sorular geldi ve otomatikmen düzeldi.

simdi yapmam gereken sey bu limiti attirabilmek. cünkü bir cok soru sorulmus ancak o kisimda en cok 32 adet konu görünüyor.

Yani onay verdikten sonra genisi arkada kalanlar düşüyorsa bunda sorun ne peki ? Bununla ilgli bir ayar yok ancak bakarım yinede sizin için.

mesala suan sitede 100 konu mod onayini bekliyorsa 30 tanesini görebiliyorum halbuki diger 70 i göremiyorum bunlari görebilmem icin önce ilk 30 u silmem gerekiyor ki diger 70 in 30 u gelecek 40 i yine bekleyecek

bu limiti arttirmanin yolu yokmudur acaba

Ne yazık ki böyle bir ayar bulamadım ben.Mutemelen PHP sayfalarında sınırlandırma yapılmıştır bu yüzden de çözüm bulmak için PHP dosyalarını incelemek gerekir ise ordan sınırı artırmak gerekir.

• Beğen
Tepkiler: ebu

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.