Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? mocro kodu ile yer belirleme yardım edin lütfen

aliakyurt05

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
15123-91bb0f8df3bf5b85cf10a61955a41215.png
abi burda özel makro ile yerini belirleyebiliyomuşuz ben unu sohbet eklentisinin altına almak istiyotrum nasıl yapılır ya da hangi kod yazılması lazım yardım edin lütfen

Sohbet eklentiniz nerededir acaba görme olasılığımız var mı ?

İstatistik eklentisi gösterim konumunu kendi konumum olarak seçin ve PAGE_CONTAINER isimli şablonda bulun;
<xf:ad position="container_content_above" />
Hemen altına ekleyin :
<xf:macro template="xgt_forumistatik_konum_macros" name="xgt_istatistik_konum" arg-template="{$template}" arg-location="kendikonumum" arg-position="!" />

Son düzenleme:

İstatistik eklentisi gösterim konumunu kendi konumum olarak seçin ve PAGE_CONTAINER isimli şablonda bulun; PAGE_CONTAINER
Hemen altına ekleyin :
<xf:macro template="xgt_forumistatik_konum_macros" name="xgt_istatistik_konum" arg-template="{$template}" arg-location="kendikonumum" arg-position="!" />
şablonda buldum ama nereye eklicem PAGE_CONTAINER içinde aradım yok PAGE_CONTAINER diye bişey

Şu kodu bulun ve altına ekleyin : <xf:ad position="container_content_above" />

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.