Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Mobil'de icon kaldırma

Xuhan

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar,
mobilde hamburger menü de hali hazırda giriş yap ve kayıt ol bölümü var arama iconun yanından kaldırmak istiyorum logoyu kapatıyor maalesef :(

s1.png

Nasıl yapılır ? Mobil'de icon kaldırma

Sizin mobil içindi değil mi? Mobil tarafında gizlemek için aşağıdaki kodları kullanın. Bu konuya tekrar tekrar ne kadar yazdım ya. Demek ki artık beyin yorulmuş :D

Less:
@media (max-width: 650px) {
        .p-navgroup-link {
            &--logIn {
                display: none;
            }
            &--register {
        }
    }
}
Kullandığınız temanın extra.less şablonuna ekleyiniz.

Less:
    .p-navgroup-link.p-navgroup-link--search {
    }
}

Şunu extra.less ekleyiniz.
CSS:
@media (max-width: 650px)
{
    .has-js .p-nav-opposite .p-navgroup
    {
    }
}

Logonuz için ise;
1. Font size 20px çeke bilirsiniz.
2. Grafik logo kullana bilirsiniz.

Son düzenleme:
Hocam ikiniz de sağ olun var olun ben eklemeyi unutmuşum sanırım saerch ikonu da gitti bu arada :D geri getirebilir miyiz ^^

Eklediğiniz kodları kaldırın aşağıdaki kodları ekleyin bakalım istediğiniz olacak mı?

Less:
[data-logged-in="false"] {
    .p-navgroup-link {
        &--logIn {
        }
        &--register {
        }
    }
}

Sizin mobil içindi değil mi? Mobil tarafında gizlemek için aşağıdaki kodları kullanın. Bu konuya tekrar tekrar ne kadar yazdım ya. Demek ki artık beyin yorulmuş :D

Less:
        .p-navgroup-link {
            &--logIn {
            }
            &--register {
        }
    }
}

Çözüm
Evet mobildi halloldu hocam bazen çok mu sık boğaz ediyoruz sizi diye düşünüyorum çekiniyorum soru sormaktan konu açmaktan :(

Evet mobildi halloldu hocam bazen çok mu sık boğaz ediyoruz sizi diye düşünüyorum çekiniyorum soru sormaktan konu açmaktan :(
Estağfurullah. Soru sormaktan çekinmeyin, burası bunun için var. Bilgimiz dahilinde birbirimize yardımcı oluyoruz.

Estağfurullah. Soru sormaktan çekinmeyin, burası bunun için var. Bilgimiz dahilinde birbirimize yardımcı oluyoruz.
Şuana kadar her konuda yardımcı oldunuz çok teşekkürler peki, bizim sizlere yardımcı olabileceğimiz bir şey var mıdır :) ekip olarak sizlere bi yemek mi ısmarlasak acaba :D

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.