Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Mobil Ve Masaüstü versiyonu için farklı tema kullanma

erenarius

Yeni kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba. XenForoda yeniyim. Daha önce mybb gibi şeyler kullandım yalnızca.
Benim sorunum şu ki, elimde iki tema var. Biri mobile uygun ve güzel duruyor. Diğeri Çok daha güzel lakin mobile desteği yok.
Ben bunlardan birini mobil kullanıcılar, diğerini masaüstü kullanıcılar olmak üzere ayarlayabilir miyim?
Eklentisi var mıdır?

Nasıl yapılır ? Mobil Ve Masaüstü versiyonu için farklı tema kullanma

XenForo yapısında mobilde başka masaüstünde başka bir tema olsun gibi bir işleyiş bulunmuyor. XenForo tüm versiyonları 1,2 her iki sisteminde temaları responsive temalardır.
Bu iki sürüm ile çalışan her temada mobil, pc sistemleri ile stabil bir şekilde çalışmaktadır. Eğer temanızda mobil sistemlerde bozulma yada benzeri durumlar söz konusu ise temanın sağlıklı çalışan sürümünü bulmalı yada başka bir tema seçmelisiniz.
XenForo yapısında mobilde başka masaüstünde başka bir tema olsun gibi bir işleyiş bulunmuyor. XenForo tüm versiyonları 1,2 her iki sisteminde temaları responsive temalardır.
Bu iki sürüm ile çalışan her temada mobil, pc sistemleri ile stabil bir şekilde çalışmaktadır. Eğer temanızda mobil sistemlerde bozulma yada benzeri durumlar söz konusu ise temanın sağlıklı çalışan sürümünü bulmalı yada başka bir tema seçmelisiniz.

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.