Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Mobil tema sorunu

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

sohexo

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://forum.sohexo.org
20210425_180713.jpg

Merhaba arkadaslar bir sorunum var sadece mobilden girilince, ana sayfada kategorilerin altina ekledigim "forumlar" bu sekilde gozukuyor. Ama forumun icine girince cikan konular normal sadece ana sayfada bu sekilde nasil duzeltebilirim yardimci olabilecek var mi?

Çözüldü Mobil tema sorunu

haha hayırlı olsun ozaman iyi çözdüğüne sevindim... istersen tüm kodlarını burda paylaş senin temayı kullanan vatandaşlar ararken takılmasın sağ sola burdan senden faydalanırlar :D
tamamdır hocam doğru :D

şablonlar>extra.less dosyasına alttaki kodu ekliyorsunuz

Kod:
.node-main {
    display: table-cell;
    vertical-align: middle;
    padding: 0px;
}
.node-stats {
    width: 45px;
    text-align: center;
    padding: 0px 0;
    background: #181818;
    border-bottom-color: 1px solid #202225;
}
.node-extra {
    width: 280px;
    padding: 16px;
    font-size: 11px;
}
.node-extra {
    display: block;
    width: auto...
buda masa üstü görünümün için

Kod:
.node-extra {
    width: 280px;
    padding: 50px;
}

Temanın bir benzerine denk gelmiştim karma bir görüntüsü var .. zevkler renkler tartışılmaz tabide bana karışık geliyor :D

hocam ekte ki ss ilk verdiginiz kod burdaki yazilarin yerini az alta alamiyor muyuz ?

masaustunu biraz bozdu ama o kolay dediniz yapilir mi bunla

en son verdiklerinizi ekledim ama hem masaustu bozuldu hemde mobil tema yine tam olmadi
Güzel haklısında :D şimdi o sorunu bende yaşatmıyor bakıyorum masa üstüne düz mobil bakıyorum tamam.. ama senin attığın resimde bozuk duruyor .. tarayıcının bir etkisi olmasın bu :D şuan kaldırdın galiba kodları

sen ne yap biliyormusun bütün hepsini kaldır :D şu mobile bir daha bakiyim ben :D oldu oldu olmadı baika arkadaş daha rahat yardımcı olacaktır sana

sen ne yap biliyormusun bütün hepsini kaldır :D şu mobile bir daha bakiyim ben :D oldu oldu olmadı baika arkadaş daha rahat yardımcı olacaktır sana
suan bu verdiginiz ucu var sadece mobil tema baya duzeldi ama hizali degil siyahliklar masaustu temada da ayni hiza sorunu var sadece

html kodu
.node-body
.node-extra

Ekli dosyalar

• Screenshot_20210425-220916_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20210425-220916_Samsung Internet.jpg
    138.4 KB · Görüntüleme: 4
görüyorum ben bakıyorum zaten.. komple kaldırın hepsini sıfırlayın verdiklerimi.. neyi neye verdiğimi bende şaşırdım baştan atıcam ben size

hepsini sıfırladım
yok yapamadım :D mobil çok güzel oluyor masa üstünü bozuyor .. masa üstüne geçiyorum mobil geri başka şekil alıyor.. beceremiycem anlaşılan ben bunu kanser eder..

aslında mobile uydurmak lazım onuda yapıyorum yine tema bozuluyor :D biz bi üstaddan el alak :D
eTiKeT™ eTiKeT™

Kod:
@media (max-width: @xf-responsiveWide){
    .p-body-inner {
        max-width: 100% !important;
    }
}

son kez şunu bir dene olursa ne ala olmazsa bekle artık arkadaşlar bakana kadar..

Kod:
@media (max-width: @xf-responsiveWide){
    .p-body-inner {
        max-width: 100% !important;
    }
}

son kez şunu bir dene olursa ne ala olmazsa bekle artık arkadaşlar bakana kadar..
Bunu ekledimde hiç değişiklik olmadı ? yardımın için çok teşekkürler. ben şimdi inceleden tek tek düzenleyip kodun içinde değiştireceğim bakalım olacak mı

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.