Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Mobil kullanıcıya farklı tema göstermek

BurakT

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
Diğer forum scriptlerinde olduğu gibi xenforo da böyle bir eklenti bulunuyor mu? Mobilden giren kullanıcıya farklı bir tema göstermek istiyorum.

Zamanında XF-1 için şöyle bir şey paylaşılmış ama XF-2 böyle bir şey ben henüz görmedim ne yazık ki..

Bunun nedeni tüm XF-2 TEMA’larının artık responsive özelliği nedeniyle mobil uyumlu olması olabilir.

Zamanında XF-1 için şöyle bir şey paylaşılmış ama XF-2 böyle bir şey ben henüz görmedim ne yazık ki..

Bunun nedeni tüm XF-2 TEMA’larının artık responsive özelliği nedeniyle mobil uyumlu olması olabilir.
Xenforo 1 eklentileri xenforo 2 de işlev görmüyor mu? Yada yükseltme gibi bir işlem yapamaz mıyım?

Xenforo 1 eklentileri xenforo 2 de işlev görmüyor mu? Yada yükseltme gibi bir işlem yapamaz mıyım?
İkisi de yapılamaz. XF-2 için özel eklenti yazılması gerekiyor. Genel bir talep olmadığı için de kimse uğraşmıyor anlaşılan.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.