Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Mobil görünümde resimin taşması

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

strixbme

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
Resimde göründüğü gibi bazı resimler taşma yapıyor ve forum genişliyor. Nasıl düzelirim ?

Ekli dosyalar

• photo_2018-10-26_21-16-28.jpg
    photo_2018-10-26_21-16-28.jpg
    88.5 KB · Görüntüleme: 14
Bu kodu eklemişsiniz, bulup kaldırın.

CSS:
.message-body img {
    max-width: 500px !important;
    max-height: 500px !important;
}

<xen:comment>Limiting image sizes mobile</xen:comment>
<xen:if is="@enableResponsive">
@media (min-width:700px) {
.message-body img {
max-width: 300px !important;
max-height: 300px !important;
}
}
@media (min-width:481px) {
.message-body img {
max-width: 200px !important;
max-height: 200px !important;
}
}
</xen:if>

Bunu kullanırsa çözülür. extra.less içine bunu da eklesin.

XenForo 1 kodlarıyla mı?

Her şeyin bir çözümü var athıf yapmak yerine çözüm sunsanız da bizde sevinsek !!!!!!!!!!!!!!!!!

Ayrıca lütfen üyelerimize yaklaşım biçiminizi değiştirin. Herkesin yardım isteme şekli değişik olabilir. Herkesin kodlama bilgisi de olmayabilir, sorunun çözümü için ne yapması gerektiğini de bilmeyebilir. Agresif tavırlardan uzak duralım lütfen.

@solmaz neden sinirleniyorsun? Ben sorunu belirttim

Sinirlenmek? (BU SİZİN YORUMUNUZ) ortada sinir falan yok. O dediğinizi herkes görüyor ama çözüm yazan yok arkadaşım.

Kod:
.message-body img {

}

bu kodlar bende sorunsuz çalışıyor herkesin teması ve sistemi farklı unsurlar içerir. ben 500 demişim arkadaş 300 yapsın olmadı bak

Kod:
<xen:comment>Limiting image sizes mobile</xen:comment>
<xen:if is="@enableResponsive">
@media (min-width:700px) {
.message-body img {
max-width: 300px !important;
max-height: 300px !important;
}
}
@media (min-width:481px) {
.message-body img {
max-width: 200px !important;
max-height: 200px !important;
}
}
</xen:if>

Çözümünü de hemen verdim. Kısaca burası herşeyin hemen şak diye hallolduğu bir yer değil. Olur tema kayar kodda hata çıkar ama herşey düzelir çözüme kavuşur. Asıl siz beni niye işaret ederek mesaj yazıyorsunuz kendinize bir sorun?????

DOĞRUDAN arkadaşım daha önceki konuda eklediğiniz kod bozmuş o yüzden o kodu kaldırın düzelir demek yerine etiket yapmak artniyeti bence. Kaldı ki @solmaz arkadaşa yardımcı olur musun senin verdiğin kod sanırım mobilde uymamış falan yazsanız anlarım ama mesajınızda doğrudan dediklerim var.

Neyse abiler hepinize hayırlı forumlar siz bildiğinizi yapın ben kimseye yardımcı olmaya çalışmıyım üyeliğimi de iptal edin. Hayırlı satışlar bol kazançlar warezde bol bol dolaşıp millete eklenti satmaya çalışanlar burda gelmiş pişkin pişkin hava basıyor LAFIM SİTE SAHİPLERİNE DEĞİL ama kimin ne olduğunu görmeyen de onlar. Allaha emanet olun benden bu kadar.

Neyse abiler hepinize hayırlı forumlar siz bildiğinizi yapın ben kimseye yardımcı olmaya çalışmıyım üyeliğimi de iptal edin. Hayırlı satışlar bol kazançlar warezde bol bol dolaşıp millete eklenti satmaya çalışanlar burda gelmiş pişkin pişkin hava basıyor LAFIM SİTE SAHİPLERİNE DEĞİL ama kimin ne olduğunu görmeyen de onlar. Allaha emanet olun benden bu kadar.

XenForo 1 kodlarını çözüm olarak veriyorsunuz sonra üyelerden dem vuruyorsunuz. Biz kim haklı ise onun yanındayız. Bu şekilde üyelere çıkışarak, agresif tavırlar sergilemek hoş bir durum değil. Kimin w*r*z sitesinde, kimin xenforo.com sitesinde takıldığı bizi de sizi de ilgilendirmez. İsteyen istediği yerde takılabilir. Hayatınızda başarılar dileriz.

Evet başka bir sorun için bu kodu eklemiştim:

Kod:
.message-body img {
}
Ancak silersem bilgisayarda fotoğraflar çok büyük duruyor. Kodun yalnızca bilgisayarda çalışmasını istiyorum yapılamaz mı ?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.